EN | DE | FI

Marketing »

Pėrmes produktetve tona, ne ofrojmė marketing pėr tė gjitha ndėrmarrjet shqiptare dhe sidomos ato qė veprojnė nė diasporė. Kėto shėrbime tė marketingut i ofrojmė edhe pėr ndėrmarrjet e huaja dhe sidomos nė ato ku shėrbimet e tyre i shfrytėzojn shqiptarėt.

Shumicėn e reklamave i publikojm tek portali www.gjiganti.com ku mundėsitė e reklamimit tė ndėrmarrjes suaj janė tė shumėllojshme duke ofruar njė fleksibilitet pėr zgjidhjen tuaj.