EN | DE | FI

Kush jemi ne »

Faton Media ėshtė njė ndėrmarrje mediale e themeluar nė vitin 2009. Pėrveq shėrbimeve tė cilat i ofrojm ne si qėllime kryesore kemi edhe zhvillimin e disa projekteve tė veqanta kushtuar integrimit, fėmijėve dhe shėrbimeve tė biznesit. Kualiteti, sinqeriteti dhe besushmeria tek klientet janė synimet tona tė cilat po mundohemi ti realizojm nė bashkėpunim me partnerėt tonė.

Fokusimi tek shėrbimet tona mvaret nga kėrkesa e klienteve por fokusimi tek zhvillimet e projketve tona mvaret nga nevoja e klienteve prandaj puna jonė ėshtė e pandalshme.

Ne jemi tė hapur edhe pėr bashkėpunim, por bashkėpunimi duhet ti ketė disa kritere e ndėr mė tė rėndėsishmėt ėsht besushmeria dhe sinqeriteti tė cilat ne ja kemi kushtuar punės tonė dhe e kemi marrur si detyrė qė duhet zbatuar e vazhduar gjithmonė.