EN | DE | FI

Pėrkthime »

Pėr momentin, shėrbimet e pėrkthimeve i kemi tė kufizuar nė disa lėmi. Shumicėn e pėrkthimeve i bėjm duke u bazuar nga shėrbimet e internetit tė cilat mund ti shihni mė poshtė:

  • Webfaqe tė ndėrmarrjeve tė mėdha
  • Softuer
  • Libra
  • Broshura

Tė gjitha kėto shėrbime i ofrojm nga gjuhėt: anglisht, gjermanisht, finlandisht dhe shqip.