EN | DE | FI

Webfaqe »

Shėrbimet tona nė zhvillimin e webfaqėve i ofrojm pėr ndėrmarrjet e vogla dhe tė mėsme duke sjellur juve ndėr kualitetet mė tė mira me standartet mė tė larta. Nė zhvillimin e webfaqeve ne pėrdorim teknologji tė ndryshme : HTML, CSS, PHP, JavaScript etj.


SEO – Search Engine Optimization »

Kualiteti i njė webfaqe sot mvaret edhe nga mėnyra e gjetjės nė motorėt e kėrkimit pasi qė sot siq e dini makinat kėrkuese luajn njė rol shumė tė rėndsishėm nė gjetjėn e materialeve nė web prandaj edhe synimi i shumė ndėrmarrje ėshtė qė materialet e tyre tė gjinden sa mė lehtė pėrmes makinave kėrkuese.

Siq e dini ndėr makinat kėrkuese mė tė popullarizuara nė botė janė Google, Yahoo, Bing etj prandaj edhe ne i ofrojm kėto shėrbime qė i avancojn webfaqet nė kėto makina kėrkuese.